ICPMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.

Chemický laborant/laborantka

Neaktivní

Ústav chemických procesů AV ČR - logo

Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. - Jsme veřejnou výzkumnou institucí se zaměřením na výzkum v oblasti chemie, nových materiálů a řadou inženýrských oborů. Vedle systematického základního výzkumu se věnujeme i výzkumu aplikovanému, kde vlastní poznatky a ideje přetavujeme do konkrétních výstupů se společenskými dopady.

Výzkumná skupina katalýzy a reakčního inženýrství obsazuje pracovní pozici:

CHEMICKÝ LABORANT/LABORANTKA

  • místo výkonu práce: Rozvojová 135, 165 00 Praha 6 -Suchdol

Úplný popis pracovní pozice:

  • SŠ vzdělání nebo VŠ vzdělání chemického směru

  • provádění chemických experimentů v laboratorním měřítku

  • práce s chemikáliemi, plyny a plynnými směsmi

  • obsluha tlakových lahví a lahví se zkapalněnými plyny

  • práce s kapalným dusíkem a pevným CO₂

  • provádění experimentů v rozmezí teplot – 196 až + 1000 °C

  • práce s vakuovanými i vysokotlakovými aparaturami

  • práce s toxickými (H₂S), hořlavými (H₂, cyklohexan) a oxidujícími (H₂O₂, 20%O₂/Ar) látkami

  • předchozí zkušenosti s prací v chemické laboratoři výhodou, vhodné však i pro absolventa

  • samostatnost, spolehlivost a motivace přispět ke splnění společných cílů

  • základní znalost MS Office

  • anglický jazyk alespoň na pasivní oborové úrovni

  • řidičský průkaz je výhodou

Nabízíme:

  • nástup možný ihned nebo dle dohody

  • práci na plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností případného prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranného zájmu

  • měsíční hrubá mzda odpovídající zkušenostem kandidáta od 26 000 do 33 000 Kč

  • mzdové odměny dle řešených projektových úkolů

  • perspektivní a smysluplnou práci, pestrou práci v chemické laboratoři

  • aktivní pomoc se zapracováním na nové pozici v novém prostředí a příslušná zaškolení

  • zázemí velké výzkumné organizace, prostor pro profesní růst

  • možnost odborného vzdělávání a jazykových kurzů

  • přátelský pracovní kolektiv v příjemném prostředí

  • 5 týdnů dovolené + 5 dní zdravotního volna

  • příspěvek na penzijní či životní pojištění

  • možnost stravování v místě s příspěvkem zaměstnavatele 90 Kč/pracovní den

Jak se přihlásit:

  • Přihláška by měla obsahovat profesní životopis a motivační dopis.

  • Kontakt na osobu nebo osoby, které mohou poskytnout reference, případně doporučení SŠ je výhodou.

  • Více informací a podání přihlášek: [email protected]

Uzávěrka přihlášek:

  • dokud nebude obsazeno, nejpozději do 30.6.2024