ICPMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní

P-LAB a. s.

Je nás 30, jsme rodinná firma a již 30 let nakupujeme potřeby pro laboratoř a chemikálie převážně u zahraničních výrobců a dodavatelů a prodáváme je našim zákazníkům v České republice i na Slovensku. Náš záběr je opravdu široký a sortiment se neustále rozrůstá. Ostatně přesvědčte se sami a prozkoumejte náš web www.p-lab.cz.

Prodáváme jen to, čemu opravdu rozumíme. Záleží nám na kvalitě našich laboratorních potřeb, stejně jako na kvalitní komunikaci s našimi zákazníky a na jejich spokojenosti. A právě teď potřebujeme do našeho mladého a přátelského kolektivu pár dalších nadšenců, kteří by nám s tím pomohli a bavilo je to, stejně jako nás.

Co budete dělat?

Budeš mít na starost péči o příslušnou část produktového portfolia, které má velký potenciál pro další rozvoj. Proto bys měl/a mít přehled o tom, co se na trhu děje a aktivně přicházet s nápady na uvedení nových produktů na trh. Zpracovával/a bys jednotlivé produkty do našeho e-shopu a spolupracoval/a bys s marketingovým oddělením na přípravě obsahu pro naši marketingovou komunikaci.‍

Co byste měl/a splňovat:

  • Min. středoškolské vzdělání v oboru chemie nebo přírodních věd

  • Zkušenost s prací v laboratoři

  • Skvělé komunikační dovednosti

  • Samostatnost, pečlivost a důslednost

  • Snaha učit se novým věcem

  • Schopnost samostatně komunikovat a rozumět textu v angličtině

  • Ovládat češtinu na úrovni rodilého mluvčího, v psaném i mluveném projevu

  • Dobrá znalost MS Office

Co u nás získáš

  • Velký potenciál rozvoje svěřeného produktového portfolia

  • Klidnou kancelář v Hostivaři

  • Samostatnost a flexibilitu

  • Staneš se součástí něčeho, co má opravdu smysl

  • Vzdělávání a osobní rozvoj

  • Pohodové kolegy, kteří spolu chodí rádi na pivo a víno i po práci

  • Baby-friendly a pet-friendly office

  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 4 týdny dovolené, 5 dní sickdays

  • Dotovanou MultiSport kartu, příspěvek na sport, kulturu a zdraví

  • Flexibilita v organizaci pracovní doby, možnost homeoffice

Pokud jste pečlivý/á, systematický/á a rád/a s kolegy po práci vyrazíte na pivo, už oprašujte své CV!