Info
Praha
Praha
Brigáda / Trainee
Trainee / Brigáda, Vzorkař
Kontakt
Veronika Chytrá
NA

Brigáda - VÝPOMOC V LABORATOŘI - příjem vzorků

Neaktivní

ALS Czech Republic: Pražské laboratoře a sídlo společnosti

ALS Czech Republic provozuje moderní analytické laboratoře akreditované ČIA. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti chemických, radiochemických, mikrobiologických a fyzikálních měření. Prováděné analýzy pokrývají převážně oblast životního prostředí, potravin, farmacie a olejů.

Náš tým kvalifikovaných a zkušených expertů spolu s nejmodernějším přístrojovým vybavením je schopen dynamicky reagovat na individuální potřeby našich klientů. Dlouholetá zkušenost na trhu nám umožňuje efektivně řešit rozsáhlé projekty.

Zázemí silné nadnárodní společnosti nám dovoluje pravidelně investovat do nového vybavení a informačních technologií, zlepšovat systém zabezpečení kvality a zvyšovat kvalifikaci našich zaměstnanců.

Základním posláním společnost ALS je pomáhat našim klientům kvalifikovaně a informovaně rozhodnout tím, že poskytujeme spolehlivá, konzistentní a reprodukovatelná laboratorní data.

  • V laboratořích a regionálních centrech na 12 místech v České republice zaměstnáváme více než 500 spokojených zaměstnanců.

  • V našich laboratořích zpracováváme více než 10 tisíc vzorků týdně z více než 75 zemí světa.

  • Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivé analytické výsledky, na základě kterých se mohou informovaně rozhodnout.

Připojte se k nám

Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, která nabízí práci s nejnovějšími technologiemi? Máte vzdělání v oblasti přírodních věd, chemie či příbuzném oboru?

Provozujeme největší komerční analytické laboratoře v České republice – pomáháme k ochraně životního prostředí, podílíme se na kontrole léčiv a monitorujeme kvalitu potravin a dalších produktů.

Práce v ALS Czech Republic je pro vás tou správnou volbou.

Vzdělávání je základ

Dbáme na rozvoj technických, manažerských i ostatních dovedností našich kolegů. Nabízíme celou řadu vzdělávacích programů, a to jak ryze českých, tak i mezinárodních.

Pro zaměstnance nastupující na laboratorní a analytické pozice v laboratořích Environmental, Food a Tribologie je určen pětidenní tréninkový kurz ALS Academy. V tomto kurzu se účastníci seznámí se základními principy, pravidly a směrnicemi společnosti ALS a také se základy práce v našich laboratořích a vybranými pracovními postupy.

Každý, kdo má chuť se u nás rozvíjet, má šanci. Stačí ji jen využít.

V současnosti hledáme posilu na brigádnickou pozici do sekce PŘÍJEM VZORKŮ.

Náplň práce

  • Přebírání zásilek od dopravců

  • Vybalování, kontrolování a polepování vzorků

Požadavky

  • Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

  • Odolnost vůči stresu

  • Nástup: ihned, popř. dohodou

Nabízíme

  • Práce ideálně 3 dny v týdnu, ranní / odpolední směna

  • Dlouhodobá spolupráce

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis s informací, které dny v týdnu můžete na brigádu docházet. Děkujeme.

ALS Czech Republic: Moderní analytické laboratoře akreditované ČIA - Laboratoř organické analýzy Praha

ALS Czech Republic: Moderní analytické laboratoře akreditované ČIA - HRMS laboratoř Pardubice