ICPMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Praha
Praha
HPP
HPP
AAS, ICP/OES, ICP/MS, Servisní technik, Molekulová spektroskopie UV-Vis, RAMAN, FTIR

SERVISNÍ TECHNIK JUNIOR ICP, ICP-OES, ICP-MS, AAS, Elektrochemie, Spektrofotometrie

Neaktivní

Pragolab: SERVISNÍ TECHNIK ICP, ICP-OES, ICP-MS, AAS, Elektrochemie, Spektrofotometrie

Co všechno děláme?

Jsme česká společnost dodávající kvalitní laboratorní přístroje z oboru analytické chemie a fyzikálních měření. Již 30 let máme zastoupení na českém a slovenském trhu.

  • Jsme autorizovaným distributorem výrobce Thermo Fisher Scientific.

  • Poskytujeme profesionální poradenství.

  • Obstaráváme přípravu a vzdělávání uživatelů.

  • Zajišťujeme aplikační podporu.

  • Máme oddělení servisu, které obstarává instalace, údržby, profylaktické opravy a validace přístrojů.

  • Spolupracujeme na vývoji nových HW i SW řešení včetně nových patentů.

  • Účastníme se odborných konferencí.

Naše divize Organická analýza a separační techniky nabízí špičkové nástroje pro identifikaci a kvantifikaci látek – rozmanitá řešení pro všechny Vaše potřeby: HPLC, HPLC-MS, IC, IC-MS, GC či GC-MS ve farmacii, průmyslu i v nejmodernějších vědeckých ústavech.

V divizi Optické mikroskopie a přípravy vzorků navrhujeme řešení jednotlivých optických i elektronových mikroskopů, řešení pro metalografii, materiálové zkoušky i celkových komplexních projektů.

Divize fyzikální a materiálové analýzy nabízí především systémy společnosti Thermo Scientific, jako jsou ICP, AAS, XRF, XRD, XPS resp. ESCA, UV-VIS a VIS spektrofotometry, reometry, viskozimetry a extrudery. Dále mixery a detektory pro sledování rychlé kinetiky od společnosti Biologic SAS.

Servisní technik junior se zaměřením na přístroje na anorganickou analýzu pro prvkovou analýzu ICP, ICP-OES, ICP-MS, AAS a elektrochemii a spektrofotometrii pro pracoviště Praha

Pracovní náplň:

  • Servisní technická i aplikační podpora uživatelů zařízení

  • Pravidelné údržby a kvalifikace přístrojů

  • Instalace přístrojů a zaškolování uživatelů

  • Pomoc při hledání technických řešení pro zákazníky

  • Podpora Obchodního oddělení při demonstracích a konferencích

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ nebo ÚSO s maturitou se zaměřením na chemii se vztahem k elektro nebo naopak vzdělání elektro se vztahem k chemii

  • Ideálně vyhláška elektro č. 50, § 6

  • AJ – slovem i písmem

  • ŘP skupiny B

  • Zkušenost s PC, IT, Microsoft Office

  • Komunikativnost

  • Bydliště Praha a okolí

Nabízíme:

  • První rok smlouvu na dobu určitou, potom na dobu neurčitou

  • Skvělý kolektiv

  • Atraktivní práci se špičkovými technologiemi

  • Školení u našich zahraničních partnerů

  • Možnost dodělání kvalifikace na elektro

  • Další platový růst podle získávané kvalifikace a profesního růstu

Benefity:

  • Dotované stravenky

  • Mobilní telefon a PC

  • Služební vůz i k soukromému použití

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Sick days