ICPMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.

Laboratorní technik/technička ve skupině Richarda Štefla

Neaktivní

Středoevropský technologický institut v Brně (CEITEC) – Masarykova univerzita

Masarykova univerzita je moderní, dynamickou a v České republice nejžádanější univerzitou, s 10 fakultami, více než 6500 zaměstnanci/kyněmi a 33 000 studenty/kami, širokým spektrem výzkumných oblastí a silným mezinárodním postavením. Jsme největším akademickým zaměstnavatelem v Jihomoravském kraji.

LABORATORNÍ TECHNIK/TECHNIČKA VE SKUPINĚ RICHARDA ŠTEFLA

Jsme vlajkovou lodí základního výzkumu v České republice a jsme součástí Masarykovy univerzity. Naše moderní laboratoře poskytují přístup k nejnovějším technologiím a podporují více než 500 vědců a vědkyň z více než 35 zemí, kteří společně posouvají hranice poznání v oblastech strukturní biologie, molekulární medicíny, genomiky a proteomiky rostlin a neurověd.

CEITEC MU je hrdým držitelem ocenění HR Excellence in Research Award, které uděluje Evropská komise a zároveň je první výzkumnou institucí v České republice, která získala jedno z předních míst v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2020.

O pozici:

  • Hledáme vysoce motivovaného kolegu na pozici laboratorního technika v laboratoři Richarda Štefla.

  • Výhodou jsou zkušenosti se základními postupy molekulární biologie a biochemie a znalosti laboratorní chemie.

  • Důležitá je schopnost udržovat dobré mezilidské vztahy, dobrá znalost angličtiny a češtiny (slovem i písmem).

  • Úspěšný uchazeč bude zapojen do každodenního chodu laboratoře, který zahrnuje evidenci laboratorních plastů a chemikálií a jejich nákup, provádění laboratorních činností, jako je produkce a purifikace proteinů, klonování, práce s RNA.

Co bude Vaše náplň práce?

  • odpovědnost za každodenní chod laboratoře včetně organizace laboratorních zdrojů

  • příprava medií a roztoků

  • kultivace bakteriálních kultur a kultur z lidských buněk

  • podílení se na různorodých molekulárně biologických a biochemických pokusech (např. klonování, purifikace proteinů)

  • vedení vlastních miniprojektů v oblasti molekulární biologie

Potřebné kompetence:

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání v oboru (biochemie, molekulární biologie, chemie a podobné)

  • znalost laboratorní chemie (příprava roztoků s předem danou koncentrací, odhady pH, příprava medií pro bakteriální kultury atd.)

  • zkušenost se základními postupy molekulární biologie a biochemie (např. purifikace proteinů, klonování, práce s RNA a další jsou velkou výhodou)

  • předchozí zkušenost z biologické a biochemické laboratoře výhodou

  • dobrá znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem

  • spolehlivost, pečlivost, týmový duch a ochota učit se nové metody a pokusy

  • počítačová gramotnost, MS-Word, Excel

  • vysoká motivace a flexibilita

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • školkovné

  • příspěvek na stravování

  • Multisport kartu a zvýhodněné lekce cvičení v kampusu

  • zvýhodněné mobilní tarify

  • možnost využití univerzitního psychologa

  • zajímavá a smysluplná práce ve špičkovém vědeckém týmu

  • pevné zázemí a skvělé technické vybavení CEITEC MU

  • podpora vzdělávání a osobního rozvoje

Co dalšího potřebujete vědět:

  • Uzávěrka přihlášek: 22. 3. 2024

  • Předpokládaný nástup: 1. 7. 2024 – může být i dohodou

Přihláška a bližší info