Nominujte excelentní vědce na Ceny Neuron 2023 | LabRulez ICPMS

Nominujte excelentní vědce na Ceny Neuron 2023

St, 8.3.2023
| Originální článek z: Nadační fond Neuron
Nadační fond Neuron otevřel nominace na Ceny Neuron 2023. Nominace jsou otevřené do 31. března.
Video placeholder
  • Foto: Nadační fond Neuron: Nominujte excelentní vědce na Ceny Neuron 2023
  • Video: Nadační fond Neuron: Ceny Neuron 2022: Sestřih slavnostního večera

Hledáme excelentní vědce, kteří zanechávají mezinárodní odkaz i vědce, jejichž práce je silným příslibem do budoucna. Oceníme také projekt, který nejlépe propojuje vědu a byznys.

Nominace na cenu Neuron

Nominovat vědce na Cenu Neuron mohou vědečtí, výzkumní a akademičtí pracovníci nebo výzkumné organizace, komerční subjekty i investoři. Nominace vyhodnotí vědecká rada Neuronu, prestižní ocenění novým laureátům předáme na podzimním slavnostním večeru. Děkujeme všem, kteří nám pomáhají najít nejlepší jména české vědy.

Cenu Neuron 2023 mohou získat vědci působící v České republice i zahraničí, kteří svým objevem nebo dlouhodobou prací zásadně přispěli k rozvoji vědy, posílili jméno české vědy ve světě a jsou inspirací pro ostatní členy vědecké komunity. Laureát obdrží osobní prémii 1 500 000 Kč.

👉 NOMINACE NA CENU NEURON

Nadační fond Neuron: Slavnostní večer při příležitosti předávání prestižních ocenění Neuron novým laureátům.

Nominace na ceny Neuron pro nadějné vědce

Ceny Neuron 2023 pro nadějné vědce udělíme v sedmi oborech (biologie, chemie, computer science, fyzika, matematika, medicína a společenské vědy) talentům, kteří Ph.D. titul získali maximálně deset let před vyhlášením nominací. Ocenění doprovází finanční prémie 500 000 Kč.

Nominace podávají vědečtí, výzkumní a akademičtí pracovníci nebo výzkumné organizace. Na Cenu Neuron a Cenu Neuron pro nadějné vědce nesmí vědec nominovat sám sebe.

👉 NOMINACE NA CENY NEURON PRO NADĚJNÉ VĚDCE

Nominace na cenu Neuron za propojení vědy a byznysu 2023

Cenu Neuron 2023 za propojení vědy a byznysu získá mimořádný počin, díky kterému přešel vědecký výsledek z akademické sféry do komerční, např. formou patentu, prodeje, přenosu know-how, založení spin-off firmy apod.

Nominovat na Cenu Neuron za propojení vědy a byznysu mohou představitelé výzkumných organizací, komerčních subjektů i přímí investoři. Přihlásit do soutěže o Cenu Neuron 2023 za transfer vědy jde takové projekty, u kterých v průběhu roku 2022 došlo k licencování či získání investora či jinému typu komercionalizace. Vědecká část mohla probíhat dlouhou dobu před tím.

👉 NOMINACE NA CENU NEURON ZA PROPOJENÍ VĚDY A BYZNYSU 2023

Nadační fond Neuron
Další projekty
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.