LabRulez ve Vašem telefonu – rychle a kdekoliv | LabRulez ICPMS

LabRulez ve Vašem telefonu – rychle a kdekoliv

Čt, 13.4.2023
| Originální článek z: LabRulez
Portály LabRulez jsou plně optimalizované pro všechny chytré telefony nebo tablety. Jaké výhody přináší rychlý a okamžitý přístup k informacím v telefonu? Podívejme se na několik z nich.
LabRulez: LabRulez ve Vašem telefonu – rychle a kdekoliv

LabRulez: LabRulez ve Vašem telefonu – rychle a kdekoliv

Portály LabRulez jsou plně optimalizované pro všechny chytré telefony nebo tablety. Kromě každodenních Novinek, se tak rychle a pohodlně dostanete např. do naší unikátní a rostoucí Knihovny aplikací, manuálů, prezentací, kde mohou být i Vaše publikace a dokumenty. Neuteče Vám již žádný zajímavý Webinář, konference, školení nebo např. také nabídka zajimavým pracovních pozic. Pokud byste potřebovali rychle najít informace k přístrojové technice celé škály výrobců, Váš mobil si s tím hravě poradí v naší sekci Produkty a služby.

LabRulez: Knihovna analytické chemie

Jak na to?

1. Apple

  1. Otevřete si Váš prohlížeč Safari a najděte webovou stránku www.gcms.cz, www.lcms.cz nebo www.icpms.cz.

  2. Klikněte pak na ikonu tlačítka Sdílet.

  3. Ve spodní části pak vyberte možnost Přidat na plochu.

  4. Potvrďte nebo upravte Název ikony a máte hotovo - ikona se objeví na Vaší ploše.

LabRulez: Databáze instrumentace a spotřebního materiálu z oblasti analytické chemie

2. Android

  1. Otevřete si Váš prohlížeč Chrome a najděte webovou stránku www.gcms.cz, www.lcms.cz nebo www.icpms.cz.

  2. Klikněte pak na obrázek ... třech teček v pravém horním rohu.

  3. Vyberte možnost Přidat na plochu.

  4. Potvrďte nebo upravte Název ikony a máte hotovo - ikona se objeví na Vaší ploše.

LabRulez: Novinky v instrumentaci v oblasti analytické chemie

LabRulez: Produktové stránky přístrojů nebo spotřebního materiálu s možností přímé poptávky a mnoha praktickými informacemi

Jaké výhody přináší rychlý a okamžitý přístup k informacím v telefonu?

1. Přenosnost: Telefon je přenosné zařízení... To umožňuje přístup k informacím prakticky kdekoli, bez ohledu na to, zda jste doma, na konferenci, na jednání, v práci, v parku, kavárně s kolegy nebo na cestách. Kromě obecných informací tak můžete mít přístup vy nebo Vaší kolegové i k těm Vašim - pokud máte na potálech LabRulez profil (jednotlivec, skupina, a využívate možnosti knihovny a databází... A to jak v čestině, tak angličtině...

2. Rychlost: Naše portály i Vaše smartphony jsou velmi rychlé a dokážou být efektivní při vyhledávání informací. Vyhledávací algoritmy a funkce hledání našich portálů na telefonech dokážou rychle zobrazovat výsledky vyhledávání a umožňují vám najít informace v několika vteřinách.

3. Široký rozsah informací: Rozsah informací na portálech LabRulez roste každým dnem a chystáme pro Vás také další nové sekce. Smartphony Vám tak umožňují snadný a přímý přístup k těmto informacím kdykoliv a kdekoliv.

LabRulez: Největší databáze webinářů z oblasti chromatografie, hmotnostní spektrometrie a spektroskopie

4. Interakce s informacemi: Smartphony umožňují uživatelům s informacemi interagovat například tím, že si prohlížejí fotografie, videa, webináře, aplikace a další obsah. Tato interaktivita tak umožňuje uživatelům zapojit se do vzdělávání nebo komunikace s ostatními.

5. Personalizace: Telefon i portály LabRulez můžete přizpůsobit individuálním potřebám uživatele. Můžete si uložit widgety/zástupce, kteří Vám umožňují přístup k informacím, které jsou pro Vás relevantní - například přímý přístup do knihovny aplikací, webinářů a další...

Tyto výhody ukazují, že přístup k informacím v telefonu je velmi užitečný a může zlepšit Vaši produktivitu, zábavu a komunikaci.

LabRulez: Přehled konferencí, seminářů nebo školení v oblasti analytické chemie

LabRulez: Karierní portál zaměřený na oblast pracovních pozic z oblasti chemie, analytické chemie, laboratoří, chromatografie nebo hmotnostní spektrometrie

LabRulez
Další projekty
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití

LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena.